TopLeft TopRight
Sten Davidsson Logotype Flag Sweden Flag England
Sten Davidsson Startsida
Välkommen till Sten Davidsson AB!
  POSTAL ADDRESS
AB Sten Davidsson
Box 80
S-437 21 Lindome
Sweden

Website: www.davidsson.se
E-mail: info@davidsson.se

DELIVERY ADDRESS
AB Sten Davidsson
Heljesvägen 12
S-437 36 Lindome
Sweden

Telephone: +46 31-939220
Fax: +46 31-913112

OUR CO-WORKER
 
Karsten Davidsson

Karsten Davidsson
Purchase & Sales

Phone direct: +46 31-939221
Mobile phone: +46 705-403975
E-mail: karsten@davidsson.se

Dan Ahlkvist

Dan Ahlkvist
Purchase & Sales

Phone direct: +46 31-939233
Mobile phone: +46 704-977129
E-mail: dan@davidsson.se

Maria Törnblad Davidsson Maria Törnblad Davidsson
Administration

Phone direct: +46 31-939226
E-mail: maria@davidsson.se
 No picture Malin Carlberg
Economy

Phone direct: +46 31-939225
E-mail: malin@davidsson.se

Madeleine Persson Madeleine Persson
Logistics

Phone direct: +46 31-939235
E-mail: madeleine@davidsson.se

Pernilla Lindvall Pernilla Lindvall
Storage manager and Logistics

Phone direct: +46 31-939238
E-mail: pernilla@davidsson.se

David Smedberg David Smedhem
Storage

Phone direct: +46 31-939237
E-mail: david@davidsson.se

Claes Gustavsson Claes Gustavsson
Storage

Phone direct: +46 31-939239
E-mail: claes@davidsson.se

   
BOARD OF DIRECTORS
 
Karsten Davidsson Karsten Davidsson
Member of the board

Sten Davidsson Sten Davidsson
Member of the board

Barbro Barbro Davidsson
Member of the board
 

 

  AB Sten Davidsson | Heljesvägen 12 | Box 80 S-437 21 Lindome Sweden
Phone +46 31-939220 | Fax +46 31-913112 | E-mail info@davidsson.se
DownLeft DownRight